reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

HASTANEDE HASTA SAYISINDA AZALMA

Son Güncelleme :

23 Haziran 2015 - 16:00

/ 111 views kez okundu.
reklam
HASTANEDE HASTA SAYISINDA AZALMA
reklam

Okulların tatile girmesi, tatil döneminin başlaması ve Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Siirt Devlet Hastanesi’ndeki hasta sayısı büyük ölçüde azaldı.

Hastane Başhekimi Dr.Muzaffer Aslan hasta sayısının üçte bir oranına kadar düştüğünü belirterek, insanların tedavilerini aksatmamalarını istedi.

Kış mevsiminde günlük üç bini aşkın hastanın muayene ve tedavisinin yapıldığını belirten Dr.Aslan; “Ramazan ayından önce hastanemizde günlük olarak yaklaşık 60 doktorumuzla 2500 kişinin muayene ve tedavisini sağlamaktaydık. Ancak Ramazan ayının başlaması ile birlikte hasta sayısında çok büyük ölçüde bir azalma görülmeye başlandı. Ramazan ayında hastanemize başvuran hasta sayısı günlük 900 ile 1000 kişi arasında gerçekleşmeye başladı. İnsanlarımızın sağlıklarını ihmal etmemelerini istiyoruz. Muayene ve tedavilerini zamanında yaptırmaları, olası istenmeyen bir çok gelişmenin önüne geçecektir.” dedi.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.