son dakika

GİRİŞİMCİLİKTE DURMAK YOK!

Kasım 28, 2016 | by kanal56
GİRİŞİMCİLİKTE DURMAK YOK!
Güncel
0

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Destek Programı kapsamında; Odamız, KOSGEB işbirliği ile girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak, girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacıyla “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” düzenlenecektir.

Eğitim programını başarıyla tamamlayan katılımcılar, katılım belgesi alarak, iş fikirlerini KOSGEB ile paylaşacaklar ve KOSGEB’in sağladığı destek ve hibelerden faydalanabileceklerdir.

90 kişi kontenjanlı ve ücretsiz olarak düzenlenecek olan “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” Başvuruları 28 Kasım – 01  Aralık 2016 Perşembe günü mesai bitimine kadar devam edecek olup, başvuruda bulunmak isteyen girişimci adaylarının Odamıza şahsen dolduracakları formla müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda bulunanlar arasından KOSGEB’in Girişimcilik Destek Programı Uygulama Esaslarında belirtilen kriterler doğrultusunda eğitime katılmaya hak kazanan girişimci adayları, eğitimi başarı ile tamamlamaları neticesinde sertifikalarını alacaklardır.

Saygılarımızla.

SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BİLGİLERİ;

Başlangıç Tarihi      : 05 Aralık 2016

Bitiş Tarihi                 : 09 Aralık 2016

Yer                           : Siirt Ticaret Ve Sanayi Odası – Eğitim Salonu

Paylaş

Comments are closed.