reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

GENÇLER, “ ŞEHİRLER VE KÜLTÜRLER PROJESİ” İLE KONYA’DA BULUŞTU

Son Güncelleme :

10 Ağustos 2015 - 18:43

/ 111 views kez okundu.
reklam
GENÇLER, “ ŞEHİRLER VE KÜLTÜRLER PROJESİ” İLE KONYA’DA BULUŞTU
reklam

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve 81 ilde düzenlenen “Şehirler ve Kültürler Projesi”  kapsamında Siirt’ten 40 genç kız Konya gezisine katıldı.

Gençler Konya’nın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tanıma fırsatı buldu. Tarihi ve kültürel alanda hareketlilik faaliyetlerinin yanı sıra, KYK yurtlarında yapılan programlarla madde bağımlılığı teması işlendi, Hz Mevlana gençlere tanıtıldı.

Proje ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Siirt Gençlik Merkezi tarafından farklı tarihlerde toplamda 240 genç  Çanakkale,  Eskişehir ve Konya illerine gönderilecek.

Proje hakkında açıklamada bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüssam Olğaç, “Şehirler ve Kültürler Projesi” ile gençlerin gezerek bilgi birikimi elde etmeleri, iletişim gücünü geliştirmeleri ve gönüllülük bilincini kazanmalarının amaçlandığını söyledi.

Olğaç, geziye katılan gençlerin farklı illerden gelen gençlerle, birbirlerini tanıma imkanı bulduğunu, yeni dostluklar edindiklerini ifade etti.

Bu seyahate katılan gençlerin Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında konakladıklarını dile getiren Olğaç, yapılan etkinliklerin tüm masraflarının Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılandığını belirtti.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.