son dakika

GELENEK BU YILDA BOZULMADI

Ekim 31, 2018 | by kanal56
GELENEK BU YILDA BOZULMADI
Güncel
0

Gelenek bu yılda bozulmadı. Haşim Öztanık ilkokulunda giysi yardımının dağıtımı yapıldı.
Siirtli iş adamı Haşim Öztanık adına ailesi tarafından yaptırılan okulda oğlu Lütfü Öztanık tarafından geleneksel hale getirilen giysi yardımı bu yılda gerçekleştirildi.


Okulda düzenlenen törende konuşan Milli Eğitim Müdürü İsa Güneş, Lütfü Öztanık’ın her yıl öğrencilere değişik yardımlarda bulunduğunu belirterek bu hareketin diğer iş adamlarına örnek olması gerektiğini belirtti.Güneş “Öztanık tarafından her sene öğrenci mevcuduna göre yardım yapılıyor. Okul kurulduğu günden beri her öğrenciye çeşitli hediye ve yardımlar yapılmaktadır. Zengin fakir gözetmeksizin her sene gelen yardımları takdim ediyoruz Öztanık’ın diğer bütün işadamlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.


Okul Müdürü Mustafa Demirde yaptığı açıklamada, iş adamı Öztanık’ın her yıl kendilerini aradığını ve ihtiyaca göre; çanta, kırtasiye malzemesi, bot, mont veya benzeri bir yardımı ayırım yapmaksızın bütün öğrencilere gönderdiğini belirterek kendisine teşekkür etti.
Konuşmaların ardından iş adamı Öztanık tarafından gönderilen 685 takım eşofman Milli Eğitim Müdürü Güneş ve Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubeden gelen polisler tarafından öğrencilere dağıtıldı.Çocuklarda duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Öte yandan törende, bir polis memuru, bir öğrenciyle yakından ilgilenerek, öğrenciyi telsiziyle hatta bulunan bir diğer polis memuruyla görüştürdü.

Paylaş

Comments are closed.