son dakika

ENGELLİLER HAFTASI KUTLANIYOR, EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN KONUKLARI VARDI

Mayıs 13, 2022 | by kanal56
ENGELLİLER HAFTASI KUTLANIYOR, EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN KONUKLARI VARDI
Güncel
0

Engelliler Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bu kapsamda Siirt İl Emniyet müdürlüğü engellileri hizmet binasında ağırladı.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı  Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Aile Danışma Merkezi Müdürü sakinlerine hizmet binası gezdirildi. Araçları tanıtıldı. İl Emniyet Müdürü Hakan Yıldırımoğlu engellilerle bir süre sohbet etti ve onlara polis yeleği ve polis şapkası giydirildi. Sohbette engelliler tarafından üretilen objeler Emniyet Müdürü Yıldırmoğluna takdim edildi.

Merkez Müdürü Ömer Faruk Ergün;”10-16 Mayıs Engelliler haftası kutlanıyor. Kuruluşumuzda bakım altında bulunan engelli bireylerimize yönelik bu hafta kapsamında çeşitli etkinlikler ve sosyal faaliyetler düzenlemekteyiz. Kuruluşumuzun bakımı  altında bulunan engellilerin 1 günlük bile olsa polis olma taleplerini yerine getirdik. Bugün onun için buradayız.il emniyet müdürlüğü gerçekten güzel bir misafirperverliği oldu. Bireylerimiz çok mutlu oldular. Bu kapsamda il emniyet müdürü başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederiz. Engelli bireylerimiz daha çok sevgi istiyor. Bunu gösterdiğimiz takdirde onların aşamayacağı hiçbir engel yoktur. Dolayısıyla toplumumuzdan sadece bunları istiyoruz. Fırsat verildiği takdirde yapamayacakları hiçbir çalışma yok.” Dedi. Engellilerde değişik ve heyecanlı bir gün geçirdiklerini belirterek, Emniyet Müdürlüğü yetkililerine teşekkür ettiler.

Paylaş

Comments are closed.