reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

EMNİYETTEN ASAYİŞ UYGULAMASI

Son Güncelleme :

28 Mayıs 2015 - 17:21

/ 115 views kez okundu.
reklam
EMNİYETTEN ASAYİŞ UYGULAMASI
reklam

Siirt Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından  asayiş uygulaması yapıldı. Çeşitli birimlerde görevli polislerden oluşan ekipler, başta Güres Caddesi olmak üzere kentin önemli kavşaklarda asayiş uygulaması yaparak vatandaşların kimliklerini sorguladılar. Çeşitli suçlardan haklarında arama kararı veya mahkemelerce ceza verilmiş kişilere ulaşılmaya çalışıldı.

Emniyet Müdürü Metin Özkan’ın da bizzat katıldığı uygulama, saat 17.00 de başladı ve saat 19.00’da sona erdi. Emniyet Müdürü Metin Özkan uygulamaya ilişkin şu bilgileri verdi: “ Şehrimizin dört bölgesinde ve şehrin giriş çıkışlarında bir genel uygulama yapıyoruz. Bu uygulama bugün geniş çaplı olmakla birlikte Siirt’te haftada asgari iki veya üç defa yapıyoruz. Her günde şehrin farklı noktalarında farklı saatlerde genel bir uygulama yapıyoruz. Amacımız vatandaşlarımız bizi biraz daha fazla görsünler, müsteri olsunlar. Bir sıkıntı varsa birincil ağızdan duyalım istiyoruz. “dedi.

C688670.mpeg_000008923 C688670.mpeg_000057246

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.