son dakika

DÜZCESPOR MAÇI SEVİNCE YOL AÇTI CANPOLAT TAKIMI KUTLADI ÖZDAŞ GALİBİYETİ KAÇIRDIK

Ekim 17, 2020 | by kanal56
DÜZCESPOR MAÇI SEVİNCE YOL AÇTI CANPOLAT TAKIMI KUTLADI ÖZDAŞ GALİBİYETİ KAÇIRDIK
Güncel
0

TFF 3.Lig 4.cü grupta ilimizi temsil eden Siirt İl Özel İdare sporun Düzce Sporla yaptığı maçın değerlendiren Kulüp Başkanı Hıfzullah Canpolat, Düzce gibi güçlü bir takım karşısında deplasmanda alınan galibiyetin sevindirici olduğunu belirterek teknik heyet ve futbolcuları kutlarken, Teknik Direktörü Seyyidhan Öztaş da Düzcespor maçında galibiyeti kaçırdıklarını söyledi.
Düzcesporun grubun güçlü takımlarından birisi olduğunu hatırlatan Canpolat “ Böyle güçlü ve iddialı bir takım karşısında güzel bir oyun sonucu aldığımız bir puan sevindiricidir.Teknik heyet ve futbolcularımızı kutluyorum.Taraftarımız her geçen gün daha iyi koşan daha güzel bir Siirt İl Özel İdarespor takımı görecekler.”dedi.
Maçı değerlendiren Teknik Direktör Seyyidhan Özdaşta yeteri kadar hazırlık kampı ve maçı yapmadan başladıklar ligde 90 dakika koşan ve oyumdan kopmayan bir takım olma yolunda hızla ilerlediklerini söyledi.
Özdaş “Nitekim bunu Düzcespor maçında da gördük.Grubun güçlü takımlarından olan Düzcespor karşısında daha ilk dakikalardan itibaren ağırlığımızı koyduk ve ilk golü atarak galibiyete ulaştık.Ancak duran toptan bir gol yedik.Ardından gelen ikinci golle yenik duruma düştük.Ama buna rağmen oyuncularım oyundan düşmediler.Maç boyunca çok güzel bir oyun ortaya koyduk.Hatta uzatma dakikalarında galibiyete çok yaklaştık. Bu nedenle galibiyeti kaçırdık diyebiliriz.”
Hafta içi Türkiye Ziraat Kupası maçında Mardin Fosfat Sporu yenen takımımız ikinci tura atlamıştı.

Paylaş

Comments are closed.