reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

DİLENCİLERE YÖNELİK DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Son Güncelleme :

21 Kasım 2015 - 11:53

/ 106 views kez okundu.
reklam
DİLENCİLERE YÖNELİK DENETİMLER DEVAM EDİYOR
reklam

Siirt’te il dışından geldikleri belirlenen ve Cami, Okul,  trafik ışıkları,  işlek cadde ve sokaklarda yurttaşların manevi duygularını istismar ederek dilencilik yapanlara yönelik belediye zabıta ekipleri tarafından başlatılan denetimler aralıksız sürüyor.

Siirt kent merkezine il dışından geldikleri belirlenen v e kentte bulunan cami,  okul,  trafik ışıkları ve caddelerde çoğunluğu kadınlardanlar oluşan ve küçük yaştaki çocukları ve bebekleri kullanarak yurttaşların manevi duygularını istismar ederek dilenen dilencilere yönelik Siirt belediyesi bünyesinde zabıta ekipleri tarafından dilencilere yönelik başlatılan denetimler aralıksız sürüyor.

Denetimler kapsamında zabıta ekipleri tarafından cami,  okul,  trafik ışıkları ve caddelerde bulunan dilenciler, zabıta ekipleri tarafından dilendikleri yerden alınarak Zabıta müdürlüğüne götürülerek haklarında yasalar gereğince işlem yapıldıktan sonra, kent merkezinde ikamet eden dilenciler evlerine gönderilirken,  kent dışından gelenler ikamet ettikleri illere gönderildi.

Dilenciler  arasında  bulunan  ve Suriye uyruklu oldukları belirlenen dilencilerin yasal olarak ülkelerine gönderilmesi gerekirken, Suriye de devam iç savaş nedeniyle ülkeleri yerine şu anda kent merkezinde ikamet ettikleri  evlere  bırakıldı.

Dilencilere Yönelik Denetimler Devam Ediyor  (2)

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.