son dakika

ÇOCUKLARDA KARNE SEVİNCİ

Haziran 14, 2019 | by kanal56
ÇOCUKLARDA KARNE SEVİNCİ
Güncel
0

VALİ YARDIMCISI SAVAR EMEĞİN BÜYÜĞÜ ANNELERİN

2018-2019 eğitim ve öğretim yılı sona erdi.İl genelinde 100 bin civarında öğrenci ile 6 bin civarında öğretmen tatile girdi.

Eğitim ve öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Milli Eğitim Müdürü İsa Güneşle birlikte Merkez Cumhuriyet İlkokuluna giden Vali Yardımcısı Erkan Savar, çocuklarının karne sevincini yaşamaya gelen anneleri kutlayarak, başarıda emeğin büyük kısmının annelere ait olduğunu söyledi.

Okuldaki birinci sınıfları ziyaret ederek karnelerini ve başarı belgelerini dağıtan Savar, eğitimin ülkelerin geleceği açısından çok büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek “2018-2019 eğitim ve öğretim yılı bu gün sona eriyor. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum.Bir kutlamayıda anneler hak ediyor. Bu başarıda onların emeği de çok büyüktür.”  Dedi.

Milli Eğitim Müdürü İsa Güneş il genelinde 100 bin civarında öğrencinin tatile girdiğini belirterek bunların tatili iyi değerlendirmelerini ve bol bol kitap okuyarak gezmelerini istedi.

Daha sonra öğrencilerin karneleri Vali Yardımcısı Savar, Milli Eğitim Müdürü Güneş , Milli Eğitim Şube Müdürü Miethat Ege ve diğer davetliler tarafından dağıtıldı.

Paylaş

Comments are closed.