reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

BU DRAMA SEYİRCİ KALMADINIZ

Son Güncelleme :

22 Haziran 2015 - 15:13

/ 125 views kez okundu.
reklam
BU DRAMA SEYİRCİ KALMADINIZ
reklam

Cumartesi günü ekranlarınıza taşıdığımız Suriyeli sığınmacılara Siirt sahip çıktı. Kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar 5 aileden oluşan ve çadırda yaşamlarını sürdüren 20 kişiye sahip çıktı.

Daha önce verdiğimiz haberimizde belirttiğimiz gibi İHH Siirt Şubesi gıda giysi, yatak ve battaniye yardımı yaptı. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı da gıda ve para yardımında bulundu. Kızılay Siirt Şubesi ve bir çok hayırsever vatandaşta bu drama seyirci kalmadı, gıda giysi, para ve kap kaçak yardımında bulundu.

Bu duyarlılık kent olarak daha bir çok güzel yanımızı kaybetmediğimizin göstergesidir. Son yıllarda Afganlılar, Ezidiler ve Suriyelilere Siirt olarak din, dil, milliyet farkı gözetmeksizin sahip çıktık, çıkmaya da devam ediyoruz. Bu duyarlılıklarından dolayı bütün kurumlara ve hayırsever hemşerilerimize teşekkür ediyor ve kutluyoruz.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.