reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

BÖLGEMİZDE BİR İLK GEREÇEKLEŞTİRİLİYOR

Son Güncelleme :

21 Kasım 2015 - 10:57

/ 148 views kez okundu.
reklam
BÖLGEMİZDE BİR İLK GEREÇEKLEŞTİRİLİYOR
reklam

“TİLLO KALESİNDE CAM SEYİR TERASI” PROJESİNE BAŞLANIYOR

Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Tillo (Kaletül Üstad) Kalesinde yapılacak olan Cam Seyir Terası projesini mahallinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Vali Tutulmaz, İnanç Merkezi olan Tillo ilçemizin sahip olduğu doğa güzelliğini de Turizme kazandırmayı hedeflediklerini söyledi.

Vali Tutulmaz, Türkiye’deki sayılı cam teraslardan biri olarak ve özelikle ‘bölgemizde de bir ilk olacak olan bu projenin’ Finansmanı Dicle Kalkınma Ajansı tarafından karşılandığını belirterek, Projenin ihale işlemlerinin tamamlandığını, yer tesliminin yapıldığını ayrıca yer etüt çalışmalarının da tamamlanmak üzere olduğunu kaydetti.

Botan Vadisinin eşsiz doğa güzelliğini, Cam Seyir Terası projesi ile Turizme kazandırmayı hedeflediklerini belirten Vali Tutulmaz, Projenin 90 iş günü içinde tamamlanacağını sözlerine ekledi.

Tillo Cam Seyir Terası (3) Tillo Cam Seyir Terası (4) Tillo Cam Seyir Terası (5)

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.