son dakika

BAŞKAN VEKİLİ TAŞKIN’DAN GÖKÇEBAĞ BELDESİNE ZİYARET

Nisan 27, 2018 | by kanal56
BAŞKAN VEKİLİ TAŞKIN’DAN GÖKÇEBAĞ BELDESİNE ZİYARET
Güncel
0

Siirt Belediye Başkan Vekili ve aynı zamanda Gökçebağ Belde Belediye Başkanı olan Ceyhun Dilşad Taşkın Beldede bir dizi temaslarda bulundu.


Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Cuma namazı belde halkı ile kılarak sorun ve taleplerini dinledi. Cuma namazı sonrası Gökçebağlı vatandaşlarımızla birlikte beldede inceleme yapıp Gökçebağ’da yapılan hizmetler ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulundu. Esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek hal ve hatırlarını soran Başkan Taşkın’a belde sakinleri yoğun ilgi gösterdiler. Gökçebağ Beldesinde Aydın ailesinin taziyesine katılan Başkan Taşkın acılarına ortak olup başsağlığı dilenlerinde bulundu.

Halk ile buluşma toplantıları kapsamında belde sakinleri ile bir araya gelen Başkan Vekili Taşkın beldede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Vatandaşlardan gelen talep ve istekleri ilgili birim müdürlerine not aldıran Başkan Vekili Taşkın, Gökçebağ Beldesinde eksiklerin giderilmesi için çalışmaların yapılacağını belirtti. Vatandaşlar ise Başkan Vekili Taşkın’a sorunlardan yakından ilgilendiği için teşekkür ettiler.

Son olarak Gökçebağ Beldesinde 5 dönüm arazi üzerine yapılan spor kompleksinde incelemelerde bulunan Başkan Vekili Taşkın burada çocuklar ile yakından ilgilendi.

Paylaş

Comments are closed.