son dakika

 BAŞKAN LALE, “BİR KENTİ SİYASET DEĞİL, İDEAL BÜYÜTÜR”

Nisan 12, 2021 | by kanal56
 BAŞKAN LALE, “BİR KENTİ SİYASET DEĞİL, İDEAL BÜYÜTÜR”
Güncel
0

ATABAĞINDA ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Atabağı Beldesinde alt ve üst yapıya yönelik hummalı çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ediyor. Beldede basketbol voleybol sahaları bir adet tenis kortu yapılıyor.

Seçimler de kullandıkları söz verdiğimiz gibi sloganıyla çalışmalarını yürüttüklerini belirten Belediye Başkanı Tayyar Lale bir kenti siyasetin değil de ideallerin büyüttüğünü söyledi.

Beldelerine ilişkin olarak çok büyük ideallere sahip olduklarını belirten Başkan Lale bunları bir bir gerçekleştirmeye devam ettiklerini ifade etti.

Beldede bulunan dereleri ıslah çalışmasını yürüttüklerini belirten Lale “Çalışmalarımızı çok yönlü olarak sürdürüyoruz. Alt yapı ve üst yapı projelerimiz hızlı bir şekilde devam ediyor.Beldemizde bulunan derelerimize üst üste 500+500’lük korage ve 1400 lük buz boruları döşeyerek ıslah çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bir müjdemiz gençlerimize yönelik olarak 1 adet modern bir basketbol, voleybol sahası yapıyoruz. Yine bölgemizde çok az rastlanan bir çalışmaya imza atıyor ve gençlerimiz için beldemize 1 adet tenis kortu kazandırıyoruz. Beldenin ekonomik ve sosyal yaşantısını değiştirecek nitelikte olan tekstil atölyesinin kurulacağı yere büyük buz boruları yerleştirerek alanı düz hale getiriyoruz .” dedi.

Başkan Lale belde halkının desteği ile çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

 

Paylaş

Comments are closed.