son dakika

BAKAN ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK SİİRT’TEYDİ

Mart 26, 2019 | by kanal56
BAKAN ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK SİİRT’TEYDİ
Güncel
0

Siirt’i ziyaret adan Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk yaptığı temas ve ziyaretlerin ardından Siirt’ten ayrıldı.

Önce Siirt Valiliğini ziyaret eden çalışmalar hakkında Vali Ali Fuat Atikten bilgi alan Selçuk buradaki şeref defterini de imzaladı

Bakan Selçuk bayanlara yönelik toplantının ardından partisinin Güres Caddesindeki seçim bürosunu ve esnafı ziyaret etti.

Seçim ofisinde ki törende konuşan Ak Parti belediye Başkan adayı Ali İlbaş, bakan Selçuk’tan hayata geçirmeyi planladığı 70 proje için destek istedi. Bakan Selçuk’ta konuşmasında  babası Atilla Koçun vali olarak görev yapması nedeniyle 5 yıl boyunca Siirt’te okuduğunu hatırlatarak projelere destek vereceğini söyledi.

Bakan Selçuk daha sonra Tillo ilçesine geçerek buradaki seçim ofisinde bir konuşma yaparak Ak Belediye adayı İdham Aydın’a destek istedi.

Bakan Selçuk son olarak esnaf ve tüccarlarla bir araya geldi.Bir düğün salonundaki toplantıda konuşan Ak Parti belediye Başkan adayı Ali İlbaş kendisine destek verilmesi halinde Siirt’e hizmet geleceğini söyledi.

Bakan Selçuk ta konuşmasında Ak Partinin hizmetlerini anlattı ve istihdam seferberliğinin desteklenmesini istedi.

Milletvekili Osman Ören’de Siirt’e yaptığı hizmetleri anlattı.

Havalanın açıldığını ve seferlerin arttırılmasının yanı sıra Ankara seferlerinin başlaması için çalışıldığını anlattı. Trenin gelmesi için çalışmaların devam ettiğini belirten Ören Eruh Şırnak Habur ve Van Çatak yolu için çalışacağını söyledi.

Ören bu çalışmaların ve hizmetlerin artarak devam etmesi için Ali İlbaş’ın seçilmesini istedi.

Paylaş

Comments are closed.