reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

BAĞIMSIZ ADAY AKGÜNDÜZ MİTİNG YAPTI

Son Güncelleme :

04 Haziran 2015 - 18:17

/ 129 views kez okundu.
reklam
BAĞIMSIZ ADAY AKGÜNDÜZ MİTİNG YAPTI
reklam

7 Haziran tarihinde yapılacak olan milletvekili seçimi öncesİi Siirt’ten seçimlere bağımsız aday olarak girecek olan iki kişiden biri olan Mehmet Fadıl Akgündüz mitingini yaptı. Cumhuriyet Meydanın’da yapılan mitingte Akgündüz’ün Siirtlilere bir de sürprizi oldu. Akgündüz yıllar önce prototipini ürettiği “İmza” otomobilini miting alınna getirdi.

Mitingine kendi hayatını anlatarak başlayan Akgündüz iş hayatında çektiği sıkıntıları anlattı.

Geçmişte de Doğu’da yatırım yaptığı için engellendiğini iddia eden Akgündüz ve halen cezalar almaya devam ettiğini, ancak bütün engellemelere rağmen “İmza Otomobil Fabrikasını” kuracağını ve bölge genelinde 264 bin kişiye istihdam sağlayacağını ifade etti. Siirt’te de 4 bini fabrikada, yan sanayide de 40 bin kişiye istihdam imkanı sağlayacağını belirten Akgündüz daha sonra otomobili miting alanına getirdi.

Vatandaşlardan kendisine sahip çıkmalarını isteyen Akgündüz otomobili 4. 850 dolara satacağını ve Siirt’te ikamet eden her Siirtliye otelinde % 50 indirimle konaklama imkanı tanıyacağını söyledi.

 Akgündüz mitingin kapanışında birde ilahı okudu.

IMG-20150604-WA0030 IMG-20150604-WA0031

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.