reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

ATATÜRK’ÜN ARAMIZDAN AYRILIŞININ YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE ÇEŞİTLİ MESAJLAR YAYINLANDI

ATATÜRK’ÜN ARAMIZDAN AYRILIŞININ YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE ÇEŞİTLİ MESAJLAR YAYINLANDI

Son Güncelleme :

10 Kasım 2015 - 17:06

/ 109 views kez okundu.
reklam
ATATÜRK’ÜN ARAMIZDAN AYRILIŞININ YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE ÇEŞİTLİ MESAJLAR YAYINLANDI
reklam

Atatürk’ün aramızdan ayrılışının  yıl dönümü nedeniyle çeşitli mesajlar yayınlandı.

Siirt-Valisi-Mustafa-Tutulmaz-2

Vali Mustafa Tutulmaz yayınlandığı mesajda şu görüşlere yer verdi; Vali Mustafa Tutulmaz yayınlandığı mesajda şu görüşlere yer verdi.
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 77. yıldönümünde, minnet ve şükranla anıyoruz.

Büyük önder Atatürk, yok edilmek istenen Milletimizi ayağa kaldırmış, yanmış, yıkılmış yurt toprakları üzerinde yeni bir devlet kurarak, çağdaş dünyayla bütünleşmemizi sağlamış, bizlere demokratik bir Cumhuriyet, bağımsız bir ülke ve aydınlık yarınlar armağan etmiştir.

Türkiye’nin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşması için en büyük atılımların öncüsü olan ve ülkemizin barış ve huzur içinde gelişmesine ve ilerlemesine yön veren büyük önder Atatürk’ün aydınlattığı ve çizdiği yol, her zaman hedefimiz olacaktır. Eserlerini ve davasını korumak ve yükseltmek en büyük idealimiz olacaktır.

Milletçe elde ettiğimiz zaferlerimiz ve manevi değerlerimizden güç alarak, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, cumhuriyetimizin laik, demokratik, sosyal hukuk devleti nitelikleri doğrultusunda daha da ilerliye taşımak için var gücümüzle çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, milli mücadelemizin kahramanlarını, aziz şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükran duygularımla anıyorum.

Ruhları şad, mekânları cennet olsun.

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Murat Erman da bir mesaj yayınladı

Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin üzerinden 77 yıl geçmiş bulunmaktadır.Türk milletini çağdaş medeniyetler seviyesine getirmek için her alanda emsali görülmemiş mücadele veren aynı zamanda millet olma bilincini güçlendiren Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet ve saygıyla anıyorum.

IMG_3978S

Siirt Sanayi Ve Ticaret Odası Başkanı Güven Kuzu da bir mesaj yayınladı

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu da odanın resmi twiter hesabı üzerinden yayınladığı mesajda Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürkü ölümünün 77 ci yıl dönümünde rahmet ve minnetle andığını belirtti.

3

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.