reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

ANKARA’DA SİİRT GÜNLERİ İÇİN KOMİSYON KURULDU

Son Güncelleme :

24 Haziran 2015 - 16:06

/ 121 views kez okundu.
reklam
ANKARA’DA SİİRT GÜNLERİ İÇİN KOMİSYON KURULDU
reklam

Ekim ayında Ankara’da Siirt Günleri’nin düzenlenmesi konusunda çalışmalar devam ediyor. Valiliğin himayesinde sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenmesi planlanan günlerin yapılıp yapılmamasına karar vermek üzere bir komisyon oluşturuldu.

Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında bir toplantı yapıldı. Vali Tutulmaz, bu tür etkinliklerin diğer illerde sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlendiğini belirterek Siirt’te de sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenmesini arzuladıklarını söyledi.

Toplantıda Siirt Günleri’nde stant açmak isteyecek esnaf ve organizatör firmalarla görüşmek üzere Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği  ve Ziraat Odası Başkanlığından oluşan bir komisyonun kurulmasına karar verildi. Komisyon gerekli görüşmeleri yaparak 10 Temmuz’a kadar bu günlerin düzenlenip düzenlenmeyeceğine karar verecek.

Toplantıya Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın ile ilgili kurum ve sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.