reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

ANKARA’DA SİİRT GÜNLERİ İÇİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Son Güncelleme :

18 Mayıs 2015 - 19:25

/ 107 views kez okundu.
reklam
ANKARA’DA SİİRT GÜNLERİ İÇİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
reklam

1-4 Ekim tarihleri arasında Ankara’da yapılması planlanan Siirt günleri ile ilgili bir toplantı düzenlendi.
Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın başkanlığında valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya sivil toplum kuruluş temsilcileri ve basın mensupları katıldı.
Vali Yardımcısı Taşkın bu günlerin düzenlenmesi için dört aydan beri bir arayış içerisine girdiklerini belirtti. Yaptıkları araştırma sonuçlarını paylaşan Taşkın “Yaptığımız araştırmalarda diğer illerde bu tür organizasyonların sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlediği şeklindedir. Bizde istiyoruz ki ilimizde özel sektör ve sivil toplum örgütlerinin bu işi üstlenmesini istiyoruz”dedi.
Toplantıya katılanların görüşlerini açıklamalarından sonra hafta içinde düzenlenecek olan ikinci bir toplantıda bu günlerin düzenlenip düzenlenmemesi veya nasıl düzenleneceği konusunda bir karar alınması kararlaştırıldı.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.