reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

AMÜŞTEKİN AİLESİNİN SORUNUNA EL ATILDI

İL MÜDÜRÜ CANPOLAT AİLEYİ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

04 Kasım 2015 - 11:05

/ 133 views kez okundu.
reklam
AMÜŞTEKİN AİLESİNİN SORUNUNA EL ATILDI
reklam

Mersinden Siirte taşınırken Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne müracaat etmedikleri için üç engelli çocuklarının evde bakım parası kesildiği için çok zor durumda kalan Hamza Amuştekin ve ailesinin sorunları çözülüyor.

Amuştekin ailesinin dramının televizyonumuzda yayınlanmasının ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hıfzullah Canpolat, aileyi  Algül Mahallesindeki evlerinde ziyaret etti.

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden ailenin belgelerinin istendiğini belirten Canpolat ayrıca il müdürü ile de telefonda görüştüğünü ve konunun aciliyetini aktardığını söyledi. Ailenin, evlerinin kira olduğunu ve iki aydan beri kirayı ödeyemedikleri için İstanbulda oturan ev sahibinin kendilerini çıkmaları için sıkıştırdığını belirtmesi üzerine il müdürü Canpolat ev sahibini arayarak durumu anlattı ve bir süre daha vermelerini istedi.

20151102_160809

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.