son dakika

AK PARTİ SİİRT İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

Ekim 22, 2021 | by kanal56
AK PARTİ SİİRT İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ
Güncel
0

AK Parti Siirt İl Başkanlığı tarafından bir sünnet şöleni düzenlendi.  Kezer Mesire Parkında düzenlenen sünnet şöleninde 58 çocuk sünnet olarak erkekliğe ilk adımı attılar. Sünnet şöleni kapsamında 20 çocuğunda daha sonra sünnet olacakları öğrenildi.

Çocukların palyaço ve müzik eşliğinde eğlendikleri  sünnet şölenine  katılan Vali Osman Hacıbektaşoğlu ile AK Parti İl Başkanı Av.Ekrem Olgaç çocuklarla bir süre sohbet etti ve ailelerini kutladı.

AK Partie Başkan Yardımcısı  Kadir Demirhan ;” Sünnet şölenine büyük talep oldu. 80 kişi kaydını yaptırdı. 60 tanesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sünnet oldu. Geri kalan 20 çocukta bazı rahatsızlıktan dolayı sünnet olamadılar. En kısa zamanda onlarda sünnet olacaklar. Sünnet olan çocuklara giyim ve akülü ATV motor hediye edildi. Çocuklar çok mutlu oldular. Bu mutluluğu bizlerde paylaştılar. “ dedi.

İl başkanı Ekrem Olgaç, pandemi sürecinin ardından ilk etkinliği gerçekleştirdiklerini belirtti. Av Olgaç “Pandemi sürecinden sonra ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz  bu şenlikte dar gelirli ailelerin 78 çocuğunu sünnet ettik. Bu mutlu günlerine ortak olduk. Burada genç kardeşlerimizi küçük hediyelerle mutlu ettik. Uzun süredir evlerinden çıkamayan ailelerimiz çocuklarıyla birlikte bugün bu etkinliği gerçekleştirdik.mutlu günlerine ortak olduk. “ dedi.

Şenlikte daha sonra çocuklara küçük yaştaki çocuklara ATV olarak adlandırılan  elektrikli araçlar , yetişkin olanlara da çeşitli hediyeler  dağıtıldı.

Şenliğe il Sağlık Müdürü Erol Emre ömür, il Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, merkez ilçe başkanı Öner Geyik ve diğer parti yöneticileri  ile aileler katıldı.

Paylaş

Comments are closed.