reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE SİİRT MİLLETVEKİLİ YASİN AKTAY’IN BAYRAM MESAJI

Son Güncelleme :

17 Temmuz 2015 - 15:11

/ 141 views kez okundu.
reklam
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE SİİRT MİLLETVEKİLİ YASİN AKTAY’IN BAYRAM MESAJI
reklam

Ramazan ayının en güzel özelliği, her zaman insanları birbirine yakınlaştırması, mücadeleyi ve hırsları törpüleyerek yardımlaşmayı, dayanışmayı ve kardeşlik bağlarını güçlendirmesidir. Sevgi ve kardeşlik anlayışı, bir insanın en önemli ve değerli erdemleridir. Ramazan ayını aydınlığı altında günlük yaşantımıza yayılan bu dayanışma, birlik ve beraberlik duygusu, her türlü sosyali iktisadi, siyasal ve toplumsal sorunun bertaraf edilmesinde en etkili çözüm aracıdır.

Ramazan ayı zarfında millet olarak büyük bir yardımlaşma ve dayanışma örneği sergiledik. Mahallemizde, sokağımızda, şehrimizde; dost ve kardeş ülkelerde yardıma muhtaç olanların elinden tuttuk; ekmeğimizi, suyumuzu paylaştık; ham dolsun bir Ramazanı daha hakkıyla idrak etmemizin ardından bayram sevincine ulaştık. Bu duygu ve düşüncelerle Siirtli hemşehrilerimin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Suriye, Mısır, Gazze ve Arakan başta olmak üzere, İslam dünyasında yaşanan acı ve sıkıntıların bir an önce son bulmasını Cenabı Haktan niyaz eder; Bayramın tüm hanelere, tüm gönüllere, ülkemize, İslam dünyasına ve insanlığa, huzur, sağlık ve selamet getirmesini temenni ediyorum.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.