son dakika

AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ TEKRAR BAŞLIYOR İL GENELİNDE 41 DİŞ HEKİMİ GÖREV YAPIYOR

Ocak 12, 2021 | by kanal56
AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ TEKRAR BAŞLIYOR  İL GENELİNDE 41 DİŞ HEKİMİ GÖREV YAPIYOR
Güncel
0

Kamuya ait  tedavi kurumlarında  pandemi nedeniyle bir süre önce ara verilen ağız diş sağlığı hizmetleri tekrar başlıyor. İl genelinde vatandaşlar  Ağız Diş Sağlığı konusunda tedavi hizmetlerinden 18 ocak pazartesi gününden  itibaren yararlanabilecek.

İl Sağlık Müdürü Dr.Erol Emre Ömür bu hizmetlerin tekrar başlayacağını ve bu hizmetler verilirken pandemi kurallarına titizlikle uyulacağını belirtti.

Vatandaşların pandemi açısından hiç çekinmeden bu hizmetlerden yararlanabileceklerini belirten Dr.Ömür”Ağız ve diş sağlığı hizmetlerini vermeye başlayacağız.İl merkezinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ilçelerde de devlet hastaneleri bünyesinde bu hizmetler verilecek.Bu hizmetler il merkezinde 31, ilçelerde de 10 olmak üzere 41 diş hekimi tarafından gerçekleştirilecektir. Bu hizmetler verilirken içinde bulunduğumuz pandeminin gerektirdiği bütün önlemlere titizlikle uyulacaktır. Hasta vatandaşlarımızın ve hizmeti verecek olan diş hekimleri ile diğer personelimizin sağlıklarını korumak amacıyla her türlü önlem alınmıştır. Bu nedenle hasta olan vatandaşlarımız hiçbir endişeye kapılmadan bu hizmetlerden yararlanabilecekler.”  Dedi.

Paylaş

Comments are closed.