son dakika

10  OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMALARI KUZU VE PROF.DR ŞINDAKTAN KUTLAMA MESAJLARI

Ocak 10, 2021 | by kanal56
10  OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMALARI  KUZU VE PROF.DR ŞINDAKTAN KUTLAMA MESAJLARI
Güncel
0

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamaları devam ediyor. Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlunun yanı sıra STSO  Başkanı Güven Kuzu ile Siirt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Nihat Şındak birer kutlama mesajı yayınladılar.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Güven Kuzu yayınladığı mesajda kamu ile halk arasındaki köprü olan gazetecilerin, toplumu bilgilendiren en önemli unsur olduğunu söyledi. Başkan Kuzu, “Gazeteciler, ilimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde adil önerileriyle toplum mekanizmasının daha duyarlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan, basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı kalarak kamuoyunu bilgilendiren en önemli unsurlardır. Büyük rol üstlenen güzide basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü” kutlar, 2021 yılında sağlıklı ve başarılı bir çalışma hayatı dilerim” dedi.

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Nihat Şındakta yayınladığı mesajda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.Prof.Dr.Şındak “Kamuoyuna haber ve bilgi aksini tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunları dile getirmek, demokrasi ve gelişimine katkı sağlamak için gece gündüz demeden, zaman zaman zor şartlar altında uğraş veren kıymetli basın çalışanlarımızın çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.” Dedi.

Paylaş

Comments are closed.