reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

1 KASIM SEÇİMLERİNE DOĞRU

Son Güncelleme :

31 Ekim 2015 - 14:46

/ 125 views kez okundu.
reklam
1 KASIM SEÇİMLERİNE DOĞRU
reklam

Ülkemizin kaderini belirleyecek olan seçimler yarın yapılıyor. Yurt dışında yaşayan vatandaşların geçtiğimiz hafta oy kullanma sürelerinin sona ermesinin ardından yarın tüm yurtta seçmenler sandık başına gidecek.  Aralarında ilimizin de bulunduğu bazı bölgelerde oy verme işlemi saat 07.00 de başlayacak. Oy verme işlemi saat 16.00 da sona erecek.Saat 16 00 da  oy vermek üzere sandık başında bekleyen seçmenler var ise sandık başkanları bunları tespit ederek oy kullanmalarını sağlayacak.Bu tespitten sonra gelenler ise oy veremeyecek.

Seçimlerle ilgili bütün hazırlıklar tamamlanmış durumda.İl merkezinde 275, il genelinde ise 718 sandık kurulacak. Bu sandıklarda il merkezinde, 84.492 il genelinde ise 168786 seçmen oy kullanacak. Sandıklar oy verilecek okullara götürüldü ve oy verme kabinleri oluşturuldu.

s2

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.