reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

BELEDİYE BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLMEYE DEVAM EDİLİYOR

Son Güncelleme :

13 Kasım 2015 - 15:34

/ 106 views kez okundu.
reklam
BELEDİYE BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLMEYE DEVAM EDİLİYOR
reklam

Belediye MeclisimizinBütçe Görüşmeleri Devam Ediyor.Belediyemizin  7 Kasım başlayan 2016 yılı mali bütçe görüşmeleri belediye meclisinde birim bütçe görüşmeleri devam ederken, bu gün yapılan bütçe görüşmelerinde 3 birim daha bütçesi meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Belediyemizin  2016 yılı mali bütçe görüşmeleri,  Belediye Eş Başkanımız Tuncer Bakırhan başkanlığında, meclis üyelerinin katılımıyla meclis toplantı salonunda devam edildi. Bu gün yapılan bütçe görüşmeleri kapsamında belediye meclisi Fen İşleri Müdürlüğü, İktisat (Ruhsat Denetim) Müdürlüğü ve İmar İşleri Müdürlüğü
bütçeleri görüşen belediye meclisi bütçeler üzerinde yapılan görüşmeler ardından Fen İşleri Müdürlüğünün 14 Milyon 473 Bin 502 Lira 28 Kuruş, İktisat (Ruhsat Denetim) Müdürlüğünün 342 Bin 463 Lira 86 Kuruş ve İmar İşleri Müdürlüğünün 1 Milyon 958 Bin 191 Lira 73 Kuruşluk bütçelerini oy birliği ile kabul etti.

Belediyemizin  2016 yılı mali bütçe görüşmelerine yarın saat 10’da yapılacak olan Kasım ayı belediye meclis toplantısının 12’inci gün oturumuna kadar ara verildi.

belediye (1)

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.