son dakika

ZEYNEP HATUN LİSESİ ÇOK AMAÇLI BİR SALONA KAVUŞTU

Mayıs 24, 2016 | by kanal56
ZEYNEP HATUN LİSESİ ÇOK AMAÇLI BİR SALONA KAVUŞTU
Güncel
0

Kalkınma Bakanlığınca uygulanan Sosyal Destek Programı devam ediyor. Program dahilinde ilimizde uygulanan bir proje ile Zeynep Hatun Anadolu Kız Meslek Lisesi çok amaçlı modern bir salona kavuştu.

Konferans, tiyatro ve benzeri etkinliklerin düzenleneceği şekilde dizayn edilen salonun açılışı törenle yapıldı.Sanatla Geleceğe adı altında yürütülen proje ile gerçekleştirilen salonun açılışında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz bu salonun okulun sosyal aktivitelerinde önemli bir rol oynayacağına inandığını belirtti ve salonun hayırlı olmasını diledi.

Okul Müdürü Mehmet Nezir Çevik’te yaptığı konuşmada okulda yürütülen eğitim ve öğretim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çevik geleceğin sanatçılarının yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla proje kapsamında 40 öğrenciye 6 ay boyunca tiyatro eğitiminin verildiğini belirtti.

Açılışı yapılan salonda küçük bir etkinlik düzenlendi.Okulun tanıtım videosunun ardından okul öğrencileri tarafından iki küçük skeç oynandı ve Kürtçe bir ilahi okundu.

Açılışa Vali Mustafa Tutulmaz, Vali Yardımcıları Bahadır Yörük, Bünyamin Kuş, Defterdar Meral Dönmez, Emniyet Müdürü Metin Özkan, Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay ve bazı kurum müdürleri , AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ile öğrenci velileri katıldı.

WhatsApp-Image-20160524 (7)WhatsApp-Image-20160524 (4) WhatsApp-Image-20160524 (5)  WhatsApp-Image-20160524 (8) WhatsApp-Image-20160524 (9)

Paylaş

Comments are closed.