son dakika

YARIN ATATÜRK STADYUMUNDA BULUŞUYORUZ

Kasım 18, 2017 | by kanal56
YARIN ATATÜRK STADYUMUNDA BULUŞUYORUZ
Spor
0

TAKIMIMIZ MUŞSPORU AĞIRLIYOR


Bölgesel amatör ligde ilimizi temsil eden Siirt İl Özel İdarespor yarın  Muşsporu ağırlıyor.Bir haftadan beri bu maçla ilgili hazırlıklarını sürdüren takımımızda moraller yerinde.Takımımız son haftalarda başladığı galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor.

Teknik Direktör Sinan Bayraktar bütün hesaplarını bu maçtan üç puan alma üzerine kurduklarını söyledi. Bayraktar “Son haftalarda başlattığımız galibiyetler serisini bu maçta da sürdürmeyi planlıyoruz. Hafta boyunca sıkı bir hazırlık yaptık.Kondisyon çalışmalarının yanı sıra taktik çalışmaları da yaptık. Takımıma güveniyorum.Bu maçtan güzel bir oyunla üç puan alacak güçteyiz.” Dedi.

Kulüp Başkanı Hıfzullah Canpolat’ta taraftarları takıma destek olmaya davet etti.  Bütün takımların her zaman taraftarın desteğine ihtiyaç duyduklarını belirten Canpolat “Bizde bütün taraftarlarımızı maçlara davet ediyoruz. Hep birlikte takıma destek olalım.12 futbolcu olarak takımdaki yerimizi alalım.Yarın ki maçta da taraftarlarımızı Atatürk stadyumunda bekliyoruz. Maç boyunca futbolcularımıza destek verilim.” Dedi.

Paylaş

Comments are closed.