son dakika

YALOVA SİDERDEN BAŞKAN SALMANA ZİYARET

Nisan 15, 2019 | by kanal56
YALOVA SİDERDEN BAŞKAN SALMANA ZİYARET
Güncel
0

Yalova da faaliyet gösteren Siirtliler Dayanışma Derneği 31 martta tekrar belediye  başkanlığı görevine seçilen Vefa Salmanı ziyaret etti. Dernek Başkanı Vedat Babaoğlu ve dernek üyelerinden bir grup hemşerimiz Salman’ı makamında ziyaret ederek, aynı göreve tekrar seçilmiş olmasından dolayı kutladılar.

Dernek Başkanı Babaoğlu başkan Salman’ın Yalovada yaşayan her  kesimle çok sıcak bir diyalog kurduğunu belirterek bu kapsamda dernek olarak geçmiş dönemde de kendisinin yakın ilgisini gördüklerini söyledi.

Belediyede işi düşen hemşerilerimizin sorunlarını çözme konusunda Başkan Salmanın desteğini gördeklerini belirten Babaoğlu “Vefa Başkan Yalovada yaşayan her kesimle çok yakın bir diyalog içerisinde olan bir insan.Yalova’ nın sorunlarını çözme konusunda da yoğun bir çaba harcıyoruz.Dernek olarakta geçmiş dönemde belediyede sorunu olan hemşerilerimize çok yakın ilgi gösterdi ve sorunlarının çözümünü sağladı. Bu göreve tekrar seçilmiş olmasından dolayı ziyaret edip kutlamak ve teşekkür etmek istedik. Yeni dönemde de kendisinden çok daha önemli hizmetler bekliyor ve başarılar diliyoruz.” Dedi.

Siirt’lilerin kent kültürüyle yoğrulmuş insanlar olduğunu belirten Başkan Salmanda şöyle dedi ”Siirtli hemşerilerimiz kadim bir kentten geldiklerini ve kent kültürü ile yoğrulduklarını her zaman gösteriyorlar. Yalovamızın kalkınmasına ve güzelleşmesine önemli katkıları var.Bende bu katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.”

Yalova SİDER Başkanı Babaoğlu ve beraberindeki heyet Başkan Salman’a üzerinde adı yazılı bir Siirt Battaniyesini takdim ettiler.

Paylaş

Comments are closed.