son dakika

VATANDAŞLAR MASAL DÜNYASI PARKINDAN MEMNUN

Ağustos 18, 2017 | by kanal56
VATANDAŞLAR MASAL DÜNYASI PARKINDAN MEMNUN
Güncel
0

Siirt Belediyesi ve Şahinbey Belediyesi işbirliği ile yapılan ve Bölgenin en büyük Masal Dünyası Parkı olma özelliğini taşıyan parka, vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Özellikle hafta sonları ve akşamları Masal Dünyası Parkı alanına gelen vatandaşlar, hem yürüyüş yapıyorlar, hem çocuklarını eğlendirip hem de hoşça vakit geçiriyorlar.


Bahçelievler Mahallesinde bulunan Masal Dünyası Parkı, ailelerin adeta akınına uğruyor. Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın Masal Dünyası Parkını giderek burada bulunan çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi. Bir süre parkı gezen Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, aileler ve çocuklarla ilgilendi, oyunlarına eşlik etti, sorun ve taleplerini dinledi. Başkan Vekili Taşkın’a, parkta oyun oynayan çocuklar büyük ilgi ve sevgi gösterisinde bulundular.

Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın’ı karşılarında görmekten mutluluk duyan vatandaşlar, Mahallelerinde böyle bir parkın kurulmasına memnun olduklarını belirterek, “Başkanım teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız rahatça oynayabilecek vatandaşlarımız hem spor yapacaklar hem de dinlenme imkanı bulacaklar. Siirt’e yaptığınız çalışmalar için teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

1 (20) 1 (23) 1 (16) 1 (10) 1 (9) 1 (4) (1) 1 (29)

Paylaş

Comments are closed.