son dakika

VALİ VEKİLİ KUŞ, EĞİTİM KURUMLARINI DENETLEMEYE DEVAM EDİYOR

Kasım 29, 2017 | by kanal56
VALİ VEKİLİ KUŞ, EĞİTİM KURUMLARINI DENETLEMEYE DEVAM EDİYOR
Güncel
0

İlçe, belde ve köy okullarında denetim ve incelemelerini sürdüren Vali Vekili Bünyamin Kuş, bugünde il merkezindeki eğitim kurumlarında incelemelerde bulunarak, denetimlerde bulundu.

Vali Vekili Kuş, ilk olarak Merkez Selahaddin Eyyubi ilk ve ortaokulunu ziyaret etti.

Okul yöneticilerinden bilgi alan Vali Vekili Kuş, sınıfları gezerek, öğrencilere sohbet etti.

Okul idarecileri ve öğretmenlerle de bir araya gelen Vali Vekili Kuş, Vali Ali Fuat Atik’in talimatları doğrultusunda, okullarımızdaki sorunların, eksikliklerin tespiti ve çözümü için bu tür ziyaretlerin artarak devam edeceğini söyledi.

Siirt’te eğitim gören öğrencilerin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim almalarını sağlamak için büyük bir çaba gösterdiklerini ifade eden Vali Vekili Kuş, okullarımızı dolaşarak, okulların genel sorunları, varsa eksiklikler bunları yerinde görmeyi ve gerekli ihtiyaçları tamamlamak için çalışmalara devam edileceğini belitti.

Vali vekili Kuş daha sonra T.C. Ziraat Bankası tarafından Merkez Barış Mahallesinde yapımına başlanan 6 derslikli Anaokulun inşaatında incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

Vali Vekili Bünyamin Kuş’un ziyaret programında, Milli Eğitim Şube Müdürü Hüsamettin Şahin ve diğer yetkililer de hazır bulundu.

 

Paylaş

Comments are closed.