son dakika

VALİ ATİK’TEN: ‘’SPORSEVERLERE MAÇA GELİN ÇAĞRISI’’

Ağustos 6, 2019 | by kanal56
VALİ ATİK’TEN: ‘’SPORSEVERLERE MAÇA GELİN ÇAĞRISI’’
Güncel
0

Siirt İl Özel İdare sporun onursal başkanı Siirt Valisi Ali  Fuat Atik kulübe yeni alınan futbolcularla tanıştı. Vali Atik burada yaptığı konuşmada, yeni sezonda şampiyonluğun hedeflendiğini hatırlatarak, tüm sporseverleri centilmence takımlarını desteklemek üzere maçlara davet etti.

Siirt İl Özel İdare Genel Sekreterliğine ait spor tesislerine giden Vali Atik burada, Kulüp Başkanı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolat,Teknik direktör Seyithan Özdaş ve sportif direktör Ahmet Ertenden çalışmalar hakkında bilgi aldı ve yeni alınan sporcularla tanıştı.

Takımda geçen yıl bulunan 17 oyuncunun yanı sıra bu yıl takıma transfer edilen 10 futbolcuya hitap eden Vali Atik,spor tesislerin Siirtspora ölçeğinde olan hiçbir kulüpte bulunmadığını belirterek, futbolcuların bunun değerini bilmelerini istedi.

Siirt İl Özel İdaresporun bir aile olduğunu belirten Vali Atik” Geçen yıl takımda bulunan futbolcular bilir. Biz bir aileyiz. Futbolcularımızın tüm ihtiyaçlarını anında karşılıyoruz.Sizdende şampiyonluk istiyoruz.Geçen yıl çok iyi durumdaydık, ancak bir şansızlık oldu.Şampiyon olamadık.Ancak bu yıl şampiyon olmak istiyoruz.”

Futbolcuların ödemelerinin hiçbir zaman geciktirilmeyeceğini belirten Vali Atik, şampiyonluk primini kendisinin ödeyeceğini ve bunun  beklentilerinin çok çok üstünde olacağını belirtti.

Taraftarlara ve futbolseverlere seslenen Vali Atik “Siirtin köklü bir futbol geçmişi var.Siirtli şampiyonluğa hasret.Şampiyonluk içinde sporseveri futbolcusu teknik heyet ve yönetimi ile basını hep birlikte kenetlenmemiz gerekiyor. Bunun için bütün sporseverlere sesleniyorum; yeni sezonda har maçta stadyumu doldurmalıyız. Maç boyunca takımımıza centilmence destek vermeliyiz.Her sporseverin mutlaka maçlara gelmesini istiyoruz.” Dedi.

Teknik Direktör Seyithan Özdaş Vali Atik ve kulüp başkanının verdiği desteğe teşekkür ederek, karşılık vermek üzere şampiyonluk için söz verdi.

Kulüp Başkanı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolatta, kulübün onursal başkanlığını yapan ve her türlü desteği veren Vali Atik’e teşekkür ederek” Takımda bir kardeşlik  havası var. Ben her gün gelip antrenmanları izliyorum.Bu arada geçen yıl takımda oynayan futbolculara da teşekkür ediyorum.Onlar bu yıl almaları gereken bedelin çok altında rakamlarla sözleşme imzaladılar.” Dedi.

Vali Atik daha sonra futbolcular ve basın mensupları ile bir süre sohbet etti.

Paylaş

Comments are closed.