son dakika

VALİ ALİ FUAT ATİK’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI

Ağustos 29, 2017 | by kanal56
VALİ ALİ FUAT ATİK’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI
Güncel
0

Vali Ali Fuat Atik yayınladığı mesajda bu zaferin önemine değinerek şöyle dedi

“Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, ‘İstiklal Savaşı’nı taçlandıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin doğuşunu müjdeleyen, tüm imkânsızlıklara rağmen, halkımızın sarsılmaz azmi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılan bu büyük zaferin 95’ci yıl dönümüne ulaşmış olmanın heyecanını, milletçe hep birlikte gururla yaşıyoruz.

Bu şanlı zafer, Milli birlik ve beraberliğimize, kardeşliğimize zarar vermeye çalışan odaklara karşı, tek vücut olduğumuzun da en somut nişanelerinden biridir.

Türkiye Cumhuriyeti’ni darbe teşebbüsleriyle, terörle, zayıf düşürmeye çalışan kirli şer odakları emellerine asla ulaşamayacak, millet-devlet kenetlenmesi karşısında mutlaka hezimete uğrayacaklardır. Bugün ülkemizin her köşesinde refah, huzur ve kardeşlik ikliminin hakim olması için tüm terör örgütlerine karşı azim ve kararlılıkla mücadeleye aralıksız devam edilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti devleti, Milletiyle bölünmez bir bütündür, Türk Milleti, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde,  sonsuza kadar ilelebet hür ve bağımsız yaşayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Tüm Siirtli hemşerilerimin ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının, Zafer bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”

Paylaş

Comments are closed.