son dakika

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE ÇOK YÖNLÜ DEVAM EDİYOR                                      

Mayıs 2, 2018 | by kanal56
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE ÇOK YÖNLÜ DEVAM EDİYOR                                      
Güncel
0

YEŞİLAYCI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ


Yeşilay Haftası nedeniyle il genelinde düzenlenen yarışmalarda başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi. Resim, şiir, kompozisyon afiş ve benzeri on bir ayrı dalda düzenlenen yarışmada birinci gelen eserlerin sahiplerine Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen bir törenle ödülleri verildi.

                Yarışmanın Milli Eğitim Bakanlığı ile Yeşilay Cemiyetinin iş birliği ile düzenlenen Sağlıklı Nesiller Sağlıklı Gelecek programı kapsamında düzenlendiğini belirten İl Sağlık Müdürü Dr. Erol Emre Ömür törende yaptığı konuşmada, uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekti. Dr. Ömür nesillerin uyuşturucudan uzak tutulması için başta Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere diğer kurumlarla işbirliğine gittiklerini söyledi

                Milli Eğitim Müdürü İsa Güneşte başarılı öğrencileri kutladı ve bunların uyuşturucuların bilincinde olduklarını söyledi.

Törende daha sonra başarılı öğrencilere 500 Tl değerindeki hediye çekleri dağıtıldı. Törene Sağlık Müdür Yardımcısı Şakir Özer, Kızılay Şube Başkanı Yener Tanık,Hastane Müdür Yardımcısı Abdulkadir Akay, Şener Tanık ve Yeşilay Şube Başkanı Dr. Mesut Yılmaz ile öğretmenler ve öğrencileri katıldı.

Paylaş

Comments are closed.