son dakika

UMUT EVLERİ SAKİNLERİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Mayıs 14, 2016 | by kanal56
UMUT EVLERİ SAKİNLERİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Güncel
0

Bir süre önce faaliyete geçen ve engelli vatandaşlarımızın kaldığı umut evleri sakinleri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hıfzullah Canpolatı ziyaret ederek evlerde kendilerine sağlanan yüksek yaşam kalitesinden dolaylı teşekkür ettiler.

Engelliler Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette konuşan engelli vatandaşlar, bu evler sayesinde yıllar sonra  aile ortamını aratmayan bir sıcak yuvaya ve konforlu bir yaşama kavuştuklarını belirterek, bunun sağlanmasındaki katkıları nedeniyle  İl Müdürü Hıfzullah Canpolat ve emeği geçen diğer personele teşekkür ettiler.

İl Müdürü Canpolat’ta ziyaret nedeniyle umut evleri sakinlerine teşekkür ederek “Sizler ve bakanlığımızın koruması altına bulunan çocuklarımız ve diğer vatandaşlarımız için ne yapsak azdır. Engelli vatandaşlar olarak sizler bu toplumun birer parçasısınız. Sizlerin daha rahat, daha iyi bir yaşam sürmeniz  için elimizden gelen gayreti harcamaya devam edeceğiz.Bu evlerde mutlu ve rahat bir yaşam sürmenizi diliyorum.Bu konuda her türlü önlemi aldık.” Dedi.

Umut evleri sakinleri engelliler haftası anısına İl Müdürü Hıfzullah Canpolata bir tablo armağan ettiler.

b062e478-cd20-4e16-a947-64173852f01378f2ca29-a7e8-4d45-8f45-32df44a9c5cc

Paylaş

Comments are closed.