son dakika

TÜRKİYE’DE GÖREV YAPAN BÜYÜKELÇİLER SİİRT YEMEKLERİNE HAYRAN KALDI

Temmuz 4, 2015 | by kanal56
TÜRKİYE’DE GÖREV YAPAN BÜYÜKELÇİLER SİİRT YEMEKLERİNE HAYRAN KALDI
Güncel
0

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay’ın büyükelçilerin onuruna verdiği iftar yemeğinde Siirt Yemekleri damgasını vurdu.

Ak Parti Dış İlişkiler Başkanlığının geleneksel iftar yemeği Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla genel merkezde gerçekleştirildi. Ülkemizde görev yapan büyükelçilerin yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeğinde, Siirt yemekleri ve fıstığı beğeni topladı.

Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay’ın özel ilgisiyle yemeğe katılan büyükelçilere, Kitel, Pirtike Çorbası, Ekşili Dolma ve Siirt Fıstığı ikram edildi. Program sonunda Başbakan Ahmet Davutoğlu, Siirt’ten gelen aşçılara ve emeği geçenlere teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yeni dönemde Siirt’te hizmet etmek için gece, gündüz çalışacaklarını belirten Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay, “Tabi Siirt’e hizmet etmek için her fırsatı değerlendireceğiz. Hükümetin kurulmasıyla birlikte Siirt’in önemli sorunlarını çözmek için ilgili tüm makamların nezdinde girişimlerimiz olacaktır. Çözülmesi gereken önemli sorunlarımızı ve önceliklerimizin farkındayız. Siirtli hemşehrilerimizin mutlu, huzurlu ve refah düzeyi daha yüksek olması için gece, gündüz çalışacağız.” Dedi.

büyükelçi iftar yemeği-2 büyükelçi iftar yemeği-3 büyükelçi iftar yemeği-4 büyükelçi iftar yemeği-5 büyükelçi iftar yemeği-6 büyükelçi iftar yemeği-9

büyükelçi iftar yemeği-12

Paylaş

Comments are closed.