son dakika

TÜM SİİRT HALKINA TEŞEKKÜRLER

Eylül 20, 2015 | by kanal56
TÜM SİİRT HALKINA TEŞEKKÜRLER
Güncel
0

Siirt Milletvekili Sayın Hatice SEVİPTEKİN’nin aday gösterilmeme konusuyla ilgili kamuoyuna verdiği mesajı:

7 Haziran seçimlerinde partimizin ve halkımızın  isteği doğrultusunda Siirt’ten milletvekili adayı ve halkımızın büyük bir teveccühü ile 25. dönem  milletvekili seçildim.

Tarih boyunca inkar,imha ve asimilasyona maruz kalmış mazlum ve kadim halkların bir neferi olarak ötekileştirilmiş ve yok sayılmış diğer diğer halklarla beraber eşitlikçi,demokratik, ekolojik ve kadını yaşamın her alanında var etme, temel insani değerler etrafında yeni bir yasamı inşa etme şiarıyla halklarımızın genelde partimize, özelde ise bana vermiş olduğu bu görevi elimden geldiğince yerine getirmeye çalıştım. Milletvekili olduğum bu kısa süre içerisinde halkımızın içinde olup onların problemlerine, sıkıntılarına gece gündüz demeden elimden geldiğince koşmaya çalıştım.

Bu dönemde  Ortadoğu’da ve Türkiye’de yaşanan savaşa engel olabilmek, mazlum halklara destek verip barışa bir nebze katkı sunabilmek için gerek Cizre’de gerek Silvan’da gerekse diğer bölgelerimizde halklarımızla birlikte mücadele içinde olduk.

Bu dönemde milletvekili adayı olarak gösterilmemem partimizin kararıdır ve bu karara saygı duyuyorum.

Mücadele geleneğimizde veda yoktur. İddialarımız büyük ve insanidir. Bu büyük ve insani iddialarımızın hayat bulması için mücadelemizi daha da büyütüp 1Kasımda taçlanması için elimizden geleni yapacağız.

Bu dönemde bize ve partimize oy veren vermeyen, destek olan olmayan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Paylaş

Comments are closed.