son dakika

SİİRT’TE “SAFLARIMIZI SIKLAŞTIRIYORUZ ŞEHRİN KALBİNDE BULUŞUYORUZ” ETKİNLİĞİ

Aralık 31, 2017 | by kanal56
SİİRT’TE “SAFLARIMIZI SIKLAŞTIRIYORUZ ŞEHRİN KALBİNDE BULUŞUYORUZ” ETKİNLİĞİ
Güncel
0

Siirt Belediyesi tarafından Merkeze bağlı Gökçebağ beldesinde “Saflarımızı Sıklaştırıyoruz Şehrin Kalbinde Buluşuyoruz” etkinliği düzenlendi.


Gökçebağ Beldesi taziye evinde gerçekleşen etkinlikte Ensar Cami İmam Hatibi Ramazan Toprak, Müezzin İsa Utlu tarafından Türkçe, Kürtçe ve Arapça 3 dilde mevlid-i şerif okundu.

Programa, Vali Ali Fuat Atik, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve AK Parti Siirt Milletvekili Yasin Aktay, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın’ın katıldı.

Vali Ali Fuat Atik, etkinlikte yaptığı konuşmada, Gökçebağı yıllar sonra sıcak asfalta kavuşturdukları için mutlu olduklarını ifade ederek, Başkan Vekili Taşkın’ın çalışmalarına ve belde halkına desteklerinin her zaman olacağını dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve AK Parti Siirt Milletvekili Yasin Aktay da Gökçebağın artık hizmetin geldiğini ve bundan sonra da gelmeye devam edeceğini belirtti.

Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ise belde halkının destekleriyle Gökçebağı daha yaşanılır bir belde haline getirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Konuşmaların ardından Sakal-ı Şerif ziyareti ve daha sonra belde halkına yemek ikramında bulunuldu.

Vali Atik, Aktay ve Taşkın daha sonra beldede yapılan parkta incelemede bulunarak, beldeden ayrıldı.

Paylaş

Comments are closed.