son dakika

SİİRT’TE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ SONA ERDİ

Haziran 13, 2018 | by kanal56
SİİRT’TE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ SONA ERDİ
Güncel
0

Siirt Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan etkinlikleri sona erdi Bu yıl ikincisi düzenlenen Ramazan etkinliklerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.  Belediyeden yapılan yazılı açıklamada  60 bin kişiye iftar yemeği verildiği belirtildi.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda  gerçekleşen etkinlikler kapsamında Siirtliler için Hacivat-Karagöz, semazen ortaoyunu,animasyon ve illüzyon gösterileri, çocuklar için yarışmalar, tasavvuf müziği ve daha bir çok etkinlik yer aldı.

Siirt Belediye Başkan Vekili Taşkın yaptığı açıklamada; “Siz vatandaşlarımızın katılımıyla güzel manevi iklim içerisinde atmosfer yaşadık. İnşallah daha güzellerine bayramlarla birlikte daha güzellerine ulaşırız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Değerli hayırsever kardeşlerimiz burada cömertçe her akşam binlerce vatandaşımızı ağırlamamıza vesile oldular. Sizlerin huzurunda çok teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü de bizi ramazan boyunca yalnız bırakmayan siz değerli Siirt halkımıza sunmak istiyorum. İnşallah coşkulu ve güzel günlerde güzel bayramlarda buluşmak üzere bayramınız mübarek olsun.” Dedi.

Paylaş

Comments are closed.