son dakika

SİİRTSPOR’DA DEV TRANSFER ATAĞI

Haziran 28, 2018 | by kanal56
SİİRTSPOR’DA DEV TRANSFER ATAĞI
Güncel
0

2018-2019 futbol sezonunun ilimizi BAL Liginde temsil edecek olan Siirt  İl Özel İdare YSE Sporda dev transfer atağı.

Geçtiğimiz hafta teknik heyeti belirlenen takımda teknik heyetinde görüşü alınarak transfer çalışmalarına başlandı. İlk etapta on futbolcu ile anlaşmaya varıldı. Futbolcularla anlaşmaya varılması nedeniyle İl Özel İdare  Genel Sekreterliği hizmet binasında bir tören düzenlendi.

Siirti temsil edecek ve başarılı sonuçlar alabilecek bir takım oluşturmaya çalıştıklarını söyleyen  Vali Ali Fuat Atik törende yaptığı konuşmada bu takımın süper lig tecrübesi olduğunu hatırlatarak, futbolcuların bunun sorumluluğunda olmalarını istedi.Vali Atik ve Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın futbolcuları kutlayarak başarılar dilediler.

Kulüp Başkanı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri  Hıfzullah Canpolat  çok başarılı sonuçlar alabilecek bir takım oluşturacaklarını ve  bu futbolcuların yanı sıra yeni futbolcuları transfer  edeceklerini  söyledi. Törende daha sonra Canpolat tarafından futbolcuların öz geçmişleri hakkında bilgi verildi ve basına tanıtıldı. Tören anlaşmaların imzalanması ve hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

Paylaş

Comments are closed.