son dakika

SİİRT VAKFI İFTAR PROGRAMLARI DÜZENLİYOR

Mayıs 16, 2019 | by kanal56
SİİRT VAKFI İFTAR PROGRAMLARI DÜZENLİYOR
Güncel
0

Genel Merkezi İstanbul da bulunan Siirtliler Eğitim Yardım ve Kültür Vakfı, ülke içinde ve Afrika da  iftar yemekleri düzenliyor.

Vakıf Genel Başkanı Zeki Akyüzlü İstanbul ve Diyarbakır başta olmak üzere vakfın şubelerinin bulunduğu yerlerde iftar programlarının yanı sıra gıda paketi dağıtımı da gerçekleştirdiklerini söyledi.

İstanbulda Vakfın genel merkez binasında her gün 500 kişilik iftar verdiklerini belirten Akyüzlü ”İstanbulda her gün 500 kişiye iftar yemeği veriyoruz. Aynı şekilde Diyarbakırda da 2 bin kişiye iftar verilen çadır kurduk. Şubelerimizin bulunduğu diğer illerde de benzer faaliyetlerimiz var. İftar sofralarını Afrika da da bazı ülkelerde gerçekleştiriyoruz. Amacımız yardıma muhtaç insanların yanı sıra toplumun çeşitli kesimlerini bir araya getirmektir.” Dedi.

Akyüzlü iftar etkinliklerinin yanı sıra gıda paketi yardımlarını da sürdürdüklerini belirterek “ Genel merkezimizde ve şubelerimizde gıda paketi dağıtımlarımız devam ediyor. Bu güne kadar genel merkezimiz tarafından 1000 adet gıda paketi dağıtımı gerçekleştirildiğini belirtti.

Paylaş

Comments are closed.