son dakika

SİİRT SPOR LİSESİ FIRTINASI KALDIĞI YERDEN DEVAM

Şubat 26, 2017 | by kanal56
SİİRT SPOR LİSESİ FIRTINASI KALDIĞI YERDEN DEVAM
Güncel
0

Şehit Zafer Kılıç Spor lisesi Hentbol takımı Bölge Şampiyonasında Bölge şampiyonu oldu.

İlimizde Düzenlenen müsabakaları kazanarak il şampiyonu olma başarısı gösteren  Şehit Zafer kılıç Spor lisesi Siirt’i Temsilen  Bitlis ilinde de düzenlene bölge şampiyonasında fırtına estirdi.

Turnuvayı namağlup tamamlayarak bölge şampiyonluğunu ilimize getiren, Şehit Zafer Kılıç Spor lisesi Türkiye Yarı Finallerine ismini yazdırdı.

Bitlis ilinde 18-21 Şubat tarihleri arasında yapılan Genç Erkekler Müsabakaları sırasıyla

Hakkari A.İ.H. Lisesi  05-32 Siirt Ş.Z.K Spor  Lisesi

Batman Spor Lisesi   16-20  Siirt Ş.Z.K Spor  Lisesi

Ağrı Spor Lisesi         12- 25  Siirt Ş.Z.K Spor  Lisesi

Şırnak Spor Lisesi      23-31  Siirt Ş.Z.K Spor  Lisesi

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Siirt Şehit Zafer Kılıç Spor lisesi Müdürü Mehmet Şakir Kayaalp: Bitlis ilinde yapılan müsabakalardan Hentbol Takımımızın namağlup bölge şampiyonu olarak ilimize dönmeleri bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir.

Sporsal bütün başarıların arkasında iyi bir ekip çalışması vardır. Ekip olarak güzel çalışmalara imza atamanın sevinci ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bizleri bu güzel başarıya taşıyan okul idarecilerimi, Beden Eğitimi öğretmenlerimizi, Antrenörlerimizi ve Öğrencilerimi tebrik ediyorum.

Spor Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Lokman Yalsız : Öğrencilerimizin ortaya koyduğu performans bizleri mutlu etti. Müsabakalar boyunca özverili çalışmaları ve centilmenlikleriyle alkış toplamayı başardılar. Bu başarıda bizlere destek  olan başta Okul Müdürümüz, İdarecilerimiz  Ve Okul Öğretmenlerimize şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.

Bizlerde Siirt Meydan Ailesi olarak Türkiye Yarı Finallerinde ilimizi temsil edecek olan Şehit Zafer Kılıç Spor Lisesi İdareci Antrenör ve Sporcularına Başarılar diliyoruz.

IMG-20170221-WA0005 IMG-20170221-WA0004 IMG-20170221-WA0003

Paylaş

Comments are closed.