son dakika

SİİRT KIZILAY KÖY OKULUNU UNUTMADI

Kasım 29, 2017 | by kanal56
SİİRT KIZILAY KÖY OKULUNU UNUTMADI
Güncel
0

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Siirt Kızılay Şubesi tarafında beraber yürütülen proje kapsamında ilimize bağlı Şirvan İlçesinde köy okullarından olan Cevizlik Okuluna ziyaret gerçekleştirildi.

Şirvan İlçesine bağlı köy okullarından  Cevizlik Okuluna yapılan ziyarette  okul öğrencilerine İl Milli Eğitim Müdürü Sn.Fethi Suay ,Siirt Kızılay Şube Başkanı Yener Tanık,İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve Kızılay Personellerinin de katılımlarıyla gerçekleşen ziyarette okul öğrencilerine  İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Fethi Suay ve Siirt Kızılay Şube Başkanı Yener Tanık tarafından giyim,ayakkabı ,bot ve oyuncak yardımı yapıldı.

Şirvan İlçesine bağlı Köy Okullarından olan Cevizlik Okulu öğrencilerine İl Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay ve Siirt Kızılay Şube Başkanı Yener Tanık tarafından yardım malzemeleri teslim edilirken,ziyaret sırasında mutlulukları yüzünden okunan öğrencilere yardım malzemesi dağıtımı sonrasında hatıra fotoğrafı çekildi.Şube Başkanı Yener Tanık yaptığı konuşmada köy okullarında okuyan öğrencileri unutmadıklarını ve onların yanlarında olduklarını dile getirirken yüzlerinde ki mutluluk herşeye değer ifadesinde bulundu.

 

Paylaş

Comments are closed.