son dakika

SİİRT İL ÖZEL İDARE SPOR TEKNİK DİREKTÖR ÖZDAŞLA ANLAŞTI

Temmuz 23, 2019 | by kanal56
SİİRT İL ÖZEL İDARE SPOR TEKNİK DİREKTÖR ÖZDAŞLA ANLAŞTI
Güncel
0

Türkiye Bölgesel Amatör Ligde Siirti temsil eden Siirt İl Özel İdarespor daha önce prensip anlaşmasına vardığını açıkladığı teknik direktör Seyithan Özdaşla sözleşmeyi imzaladı.

Kulübün tesislerinde düzenlenen törende anlaşma Kulüp Başkanı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolat ile Teknik Direktör Seyithan Özdaş tarafından imzalandı.

Teknik Direktör Özdaşın maddiyat ikinci plana ittiğini belirten Canpolat yaptığı konuşmada “Teknik Direktörümüz maddiyatı ikinci plana atarak bizimle sözleşme imzaladı. Başka kulüplerinde kendisi ile çalışmak istediklerini biliyorum. Ancak kendisi Siirt’in başarısı için buraya geldi. Kendisi Mardinli bir hemşerimiz .Futbolda da deneyimli bir insan. Uzun yıllar futbol oynamış ve teknik direktörlük yapmış bir isim. Geçen yılda Ağrı1970 takımını şampiyon yaptı. Sportif direktörümüz Ahmet Erten’in görüşleri doğrultusunda kendisiyle anlaşma imzaladık. Kendisine güveniyoruz. Bizi hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaştıracağına inanıyoruz.” Dedi.

Vali Ali Fuat Atik’in selamlarını ileten Canpolat, sportif direktör Ahmet Erten ve Teknik Direktör Seyithan Özdaşla transfer çalışmalarına başlanacağını belirtti.

Teknik Direktör Seyithan Özdaşta yaptığı konuşmada 16 yıl futbol oynadığını ve 15 yılda teknik direktörlük görevini yürüttüğünü belirterek “Bize bu şansı verdikleri için başkanıma ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. İşini çok seven ve layıkıyla yerine getiren bir insanımız.Siirt insanı futbola aç.Bunu da biliyorum.Taraftar teknik heyet futbolcu ve basın hep birlikte çalışacağız. İnşallah doğru işler yapacağız.” Dedi.

Konuşmaların ardından  bir yıllık sözleşme imzalandı.

 

Paylaş

Comments are closed.