son dakika

SİİRT BELEDİYESİNDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK KAVŞAK DÜZENLEMELERİ

Haziran 4, 2018 | by kanal56
SİİRT BELEDİYESİNDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK KAVŞAK DÜZENLEMELERİ
Güncel
0

Siirt Belediyesi yol yapım çalışmalarının yanı sıra kavşak düzenleme çalışmalarına da devam ediyor.


Siirt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda Kooperatif Mahallesi Nihat Aykut Caddesi ve Mehmet Süer Caddesinin kesişiminde (Diş Hastanesi Önü) kavşak düzenleme çalışması yapılıyor.

Siirt Belediyesi, şehir içi trafiğinin yoğun olduğu noktalarda bulunan kavşaklarda yeni düzenleme yapıyor. Diş Hastanesi Kavşağında yapılacak yeni düzenleme ile bölgedeki trafiğin daha da rahatlatılması hedefleniyor.

Siirt Belediyesinin şehir içi trafiği rahatlatmak için kavşak düzenlemelerine devam ediyor. Bu kapsamda Nihat Aykut Caddesi’ndeki Diş Hastanesi Kavşağında düzenleme çalışmalarının başladığını ifade eden Fen İşleri Müdürlüğü Konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Özellikle öğle saatlerinde trafik sıkışıklığının giderek artması bu kavşakta yeni bir düzenlemenin yapılmasını zorunlu kılmıştır. Teknik incelemeler sonucu trafik akışının karakteristiği belirlenmiş ve bu karakteristiğe göre trafik akışını rahatlatacak kavşak projesi hazırlanmıştır” denildi.

Şehrin güzel bir görünüme kavuşması amacıyla hareket eden Siirt Belediyesi, kavşak düzenleme çalışmasıyla birlikte peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarına da ağırlık veriyor.

Paylaş

Comments are closed.