son dakika

SİİRT BELEDİYESİ ‘WHATSAPP DESTEK HATTI’ DEVREDE

Aralık 27, 2016 | by kanal56
SİİRT BELEDİYESİ ‘WHATSAPP DESTEK HATTI’ DEVREDE
Güncel
0

Siirt Belediyesi, vatandaş ile arasındaki iletişim bağını güçlendirmek, talep ve önerileri daha hızlı alabilmek ve kısa zamanda çözüm üretmek amacıyla günümüzün sık kullanılan iletişim araçlarından biri olan Whatsapp uygulamasını hayata geçirdi.

Bu uygulama için hazırlanan 0535 016 0544 numarasını akıllı telefonlarına kaydeden vatandaşlar, belediye ile ilgili her öneri ve talebi, fotoğraf ya da sorunu konum alanı ile birlikte anında ve en kolay yoldan yetkililere iletebilecek.

Akıllı cep telefonlarında kullanılan Whatsapp uygulaması ile artık Belediyenize daha çabuk ulaşabilir, soru, talep ve önerilerinizi daha hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Bu kapsamda Siirt Belediyesinin 0535 016 0544 numaralı Whatsapp hattına yazılı veya görsel mesajınızı göndermeniz yeterli olacak.

Anında Geri Dönüş Sağlanacak

Basın – Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesindeki görevliler tarafından değerlendirmeye alınacak olan iletiler, ilgili müdürlüklerle paylaşılarak en kısa sürede çözüme kavuşturulacak ve mesaj sahibine geri dönüş yapılacak. O an için belediyeye gelme imkanı bulunmayan Siirtliler, WhatsApp İletişim Hattı sayesinde, istediği tüm bilgilere en kısa sürede ulaşma şansı yakalayacak. Uygulamanın amacı dışında veya hakaret içerikli kullanılması halinde yasal haklar saklı tutulacak.

44444444

Paylaş

Comments are closed.