son dakika

SİİRT BELEDİYESİ EŞ BAŞKANLARI CUMHURİYET CADDESİ ESNAFI İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Temmuz 12, 2019 | by kanal56
SİİRT BELEDİYESİ EŞ BAŞKANLARI CUMHURİYET CADDESİ ESNAFI İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Güncel
0

Siirt Belediyesi Eş Başkanları Berivan Helen Işık ve Peymandara Turhan Cumhuriyet Caddesi esnafı ile bir araya gelerek, esnafla kahvaltı yaptılar. Sohbet ve görüş alışverişinin yapıldığı kahvaltıda Siirt’te yapılan çalışma ve projeler hakkında esnafa bilgi veren Eş Başkanlar, esnafın taleplerini de dinledi.

Cumhuriyet Caddesi esnafının daveti üzerine çarşı esnafı ile kahvaltı programında bir araya gelen Siirt Belediye Eş Başkanları Berivan Helen Işık ve Peymandara Turhan’a Belediye birim müdürleri de eşlik ettiler. Samimi bir havada geçen kahvaltıda cumhuriyet caddesi esnafları talep ve isteklerini Eş Başkanlara ilettiler. Esnafın talep ve isteklerini tek tek dinleyen Eş Başkanlar gerekli talimatları birim müdürlerine ilettiler ve çalışmaların yakın zamanda başlayacağını belirttiler.

Cumhuriyet Caddesi esnafı kahvaltı programlarına katılımlarından dolayı Belediye Eş Başkanları Berivan Helen Işık, Peymandara Turhan’a teşekkür ettiler.

Kahvaltı programından sonra Belediye Eş Başkanları Berivan Helen Işık, Peymandara Turhan Cumhuriyet caddesi ve özgen caddesindeki esnafları ve vatandaşları da ziyaret ederek talep ve isteklerini dinlediler.

 

Paylaş

Comments are closed.