son dakika

SİİRT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ YABANCI DİL ETKİNLİĞİNDE ÖĞRENCİLERİN MUHTEŞEM PERFORMANSI

Mayıs 11, 2018 | by kanal56
SİİRT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ YABANCI DİL ETKİNLİĞİNDE ÖĞRENCİLERİN MUHTEŞEM PERFORMANSI
Eğitim
0

Siirt Bahçeşehir Koleji, 2017-2018 eğitim öğretim yılı ilkokul öğrencilerinin sergilediği yabancı dil yılsonu etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.


İlkokul öğrencilerinin hazırladığı ve yoğun ilgi gören etkinlikte yabancı dil, müzik, dans gösterileriyle öğrenciler muhteşem bir performans sergiledi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa; Vali Ali Fuat Atik, eşi Fulya Atik, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Adalet Komisyon Başkanı Ömer Faruk Kaymaz, Okul Müdürü Feridun Bilek, öğretmenler, öğrenciler, öğrenci velileri ve davetliler katıldı.
Bahçeşehir Koleji Konferans salonunda gerçekleşen etkinlikte, öğrenciler İngilizce müzikal oyunlarının yanı sıra Almanca tiyatro oyunları ile Almanca ve İngilizce şarkılarının da yer aldığı mini konserler sundular.
Minik öğrencilerin dans gösterilerini de sergiledikleri gecede bir ve ikinci sınıf öğrencilerinin gösterisi seyirciler tarafından uzun süre alkışlandı. 
Program sonunda öğretmen ve öğrencileri kutlayan Vali Atik daha sonra okul tarafından hazırlanan resim sergisini gezerek, yetkililerden bilgi aldı.
Program, katılımcılara verilen kokteyl ile sona erdi.

Paylaş

Comments are closed.