son dakika

SEVGİLİ; “KAYYUM BELEDİYELERİ ÖRNEK HİZMETLER VERDİ”

Şubat 12, 2019 | by kanal56
SEVGİLİ; “KAYYUM BELEDİYELERİ ÖRNEK HİZMETLER VERDİ”
Güncel
0

Hemşerimiz Fevzi Sevgili, kayyum belediyeleri örnek hizmetler vererek, belediyeciliğin nasıl olması gerektiğini bizlere hatırlattılar.

İçişleri Bakanlığındaki görevi nedeniyle bölgeye sık sık geldiğini belirten Sevgili Siirtte görev yapan basın mensupları ile bir sohbet toplantısı düzenledi .Siyasi bir aileden geldiğini ve siyaset alanında çeşitli denemeleri olduğunu ve son dönemde de İçişleri Bakanlığında hizmet verdiğini belirtti.İçişleri Bakanlığındaki görevi nedeniyle çok güzel projelere imza attığını ve Siirti en iyi bir şekilde temsil etmeye çalıştığını söyledi.

Kayyum atanan 94 belediyenin çalışmalarının örnek çalışmalar olduğunu söyledi ve buna örnek olarak  Tunceli Belediyesinin çalışmalarını verdi. Yakında yapılacak olan yerel seçimlere değinen  Sevgili ” Kayyumlara atanan 94 belediyede örnek çalışmalar sergilendi. Çok sık olarak bölgedeyiz. Bu belediyeleri en az iki defa olmak üzere çok kereler ziyaret ettim. Bakanımız bölgeye yüzün üstünde seyahat gerçekleştirdi. Bu belediyeler  yaptıkları örnek çalışmalarla bize belediyeciliğin nasıl olması gerektiğini gösterdiler. İşte Siirt Belediyesinin çalışmaları meydanda. Ceyhun Valimizin gerçekleştirdiği hizmetlere ilişkin olarak bir saat boyunca örnekler verebilirim. Bunları siz benden daha iyi buluyorsunuz.Bütün belediyeler, alt yapı üst yapı sosyal ve kültürel belediyecilik alanlarında gerçekten güzel çalışmalar sergilediler.Bir Tunceliyi görmenizi isterdim. Orada olduğunuzu bilmeseniz kendisinizi İsveç ya da İsviçre de olduğunuzu zannedersiniz. Munzur Çayı kenarında yapılan su sporları ve diğer tesisler çok güzel.Belediyeciliğin aynı zamanda hizmet işi olduğunu gördük. Yakında yapılacak olan bu seçimlerde hemşerilerimizin yönetimin yerel ayağını aksak bırakmayacaklarına ve kendilerine güçlü bir şekilde hizmet verecek olan AK Partiye destek vereceklerine inanıyorum.” Dedi.

Devletin teröre karşı kesin tavrını ortaya koyduğunu ve mücadelenin aralıksız bir şekilde devam ettiğini belirten Sevgili şöyle dedi “Devletimiz teröre ve teröre yataklık yapanlara karşı kesin tavrını ortaya koymuştur. Gerçekleştirilen operasyonlarla terör örgütüne çok büyük darbeler vuruldu.”

Sevgili, basın mensupları aracılığıyla  bütün hemşerilerimize selam ve sevgilerini gönderdi.

Paylaş

Comments are closed.