son dakika

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ ENGELLİ VATANDAŞI SEVİNDİRDİ

Eylül 13, 2018 | by kanal56
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ  ENGELLİ VATANDAŞI SEVİNDİRDİ
Güncel
0

Mehmet Emin Yılmaz adına Barış Köprüsü Derneği tarafından sosyal medyada yapılan çağrı yerini buldu. Çağrı Yılmaz ile sandalyeye kavuştu.
Çağrıyı Gazeteci yazar Hamza Mercanoglu Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğluna ulaştırdı. Tahmazoğlu ,bedensel engelliler derneğini arayarak Siirt Belediyesi ile kardeş belediye olduklarını ve Mehmet Emin Yılmazın isteğini yerine getireceklerini belirtti. Daha sonra araç Şahin Bey belediyesi tarafından Siirt Belediyesine yollandı. Siirt Belediye Başkan Yardımcısı Ali Aytek sandalyeyi Barış Köprüsü Derneğine ulaştırdı. Sandalye burada düzenlenen törenle Mehmet Emin Yılmaz’a teslim edildi.
Törende konuşan Barış Köprüsü Derneği Başkanı Barış Amcalar duyarlılığından dolayı Şahin Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve yardımcısı Ali Aytek’e teşekkür etti. Amcalar herkesin engelliler konusunda duyarlı olması gerektiğini belirterek “Engelillerde bu toplumun birer parçasıdırlar.Onların yaşamlarını sürdürebilmeleri ve hatta üretken olmaları için herkese görevler düşmektedir.Bu konudaki duyarlılıklarından dolayı Sayın Tahmazoğlu ve Sayın Aytek’e teşekkür ederim.Dernek olarak bundan sonra da benzer çalışmaları gerçekleştirerek engelli vatandaşların sorunlarına çözüm bulmaya çalışacağız.” dedi.

Paylaş

Comments are closed.