son dakika

PROF.DR SIRMADAN İMZA GÜNÜ

Mayıs 22, 2019 | by kanal56
PROF.DR SIRMADAN İMZA GÜNÜ
Güncel
0

MEKAN  YİNE ABDULLAHIN DONDURMASI

Siirt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı İslam Tarihçisi ve yazar Prof.Dr.İhsan Süreyya Sırma,  okurları için  ilimizin nezih mekanlarından Yine Abdullahın Dondurmasında imza günü düzenledi. Akşam teravih namazının ardından Yine Abdullahın Dondurmasının Güres Caddesindeki Şubesinde düzenlenen imza etkinliğine Siirtli kitap severler çok yoğun ilgi gösterdi.

Prof.Dr. Sırma yaptığı açıklamada imza etkinliğine ev sahipliği yaptığı için firma sahibi Ayaz Hocaoğlu’na ve yoğun ilgilerinden dolayıda Siirtli kitap severlere teşekkür etti.

İmza etkinliğinin umduğunun üstünde ilgi gördüğünü belirten Prof.Dr.Sırma “Kitapsever hemşerilerimiz kitap okumaya olan tutkularını bu imza etkinliğime gösterdikleri ilgiyle bir kez daha ispat ettiler. İslam Tarihinden seyahat anılarına ve şiirlere kadar değişik alanlarda yazmış olduğum çok sayıda kitabı imzalattılar. Her yaştan insan bu imza etkinliğine ilgi gösterdi. Hepsine teşekkür ediyorum. Ayrıca bu nezih mekanı bu iş için tahsis eden Ayaz Hocağoluna da teşekkür ediyorum.” Dedi.

Çok sayıda kitapsever, imza etkinliği nedeniyle Prof.Dr.Sırma ile tanışma ve sohbet etme imkanı da buldular.

Paylaş

Comments are closed.